کتاب همسر لیونل مسی برگزاری مراسم بارسلونا

کتاب: همسر لیونل مسی برگزاری مراسم بارسلونا لیونل مسی فروشگاه روزاریو بارسلونا زنجیره ازدواج مرکزی عروسی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تصویر العمل به «لاتاری» ، پردیس ملت جای خوبی جهت جشنواره فیلم فجر است

محمدمهدی حیدریان رییس شرکت سینمایی شامگاه سه شنبه ۱۷ بهمن ماه با حضور در پردیس ملت محل برگزاری سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.،

تصویر العمل به «لاتاری» ، پردیس ملت جای خوبی جهت جشنواره فیلم فجر است

پردیس ملت جای خوبی جهت جشنواره فیلم فجر است/ تصویر العمل به «لاتاری»

عبارات مهم : سینما

محمدمهدی حیدریان رییس شرکت سینمایی شامگاه سه شنبه ۱۷ بهمن ماه با حضور در پردیس ملت محل برگزاری سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.،

به گزارش مهر، محمدمهدی حیدریان رییس شرکت سینمایی راجع به فیلم های حاضر در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر بیان کرد: به نظرم نفس گفتگو خوب و مورد نیاز است و جشنواره و نشست ها تمرینی جهت گفتگو کردن هست. هر مراسمی و جشنواره ای مستلزم گزینش است و آن هم گروهی جهت گزینش می خواهد و این معنای این نیست که آنهایی که نیستند و آثاری که گزینش نشده اند نامناسب بوده اند و باید بپذیریم که ما هر ساله تعداد محدودی از آثار را می توانیم در جشنواره داشته باشیم.

حیدریان توضیح داد: هر جشنواره ای جهت خودش سمت و سویی دارد و بر اساس آن آثار آن جشنواره گزینش می شوند ولی باید در براق تر شدن این رویکرد و گزینش کسانی که سنجش دقیقی دارند تلاش کنیم.

وی در پاسخ به پرسشی راجع به حضور فیلم سینمایی «لاتاری» با نگاه انتقادی اش در این جشنواره اظهار کرد: این عنوان مربوط به هیات گزینش هست. به نظر من نباید اصرار داشته باشیم که فیلم ها موضع دولت را داشته باشند. دولت به عنوان نهادی که مسئول است باید روش مهم و رسمی مملکت را تعریف کند. به نظرم حضور فیلم سینمایی «لاتاری» با آن عنوان در جشنواره خطرناک نیست. سینمای ما فراتر از این حرف ها است که مباحث آن به عنوان مواضع رسمی دولت تلقی شود. همه می دانند که ما سینماگرانی با نظرات متفاوت داریم که این خود یک امتیاز است و باید قضاوت مردم را اصل بدانیم و اجازه بدهیم که سینماگران نظرات خود را بگویند.

رییس شرکت سینمایی راجع به مکان برگزاری جشنواره بیان کرد: به نظرم اگر ما به دنبال برگزاری یک جشنواره حرفه ای هستیم این پردیس جای خوبی است چون پیش از این بسیاری اعتقاد داشتند که بسیاری از افراد غیرسینمایی و غیررسانه ای در سالن های همایش حضور دارند.

وی راجع به حواشی های ایجاد شده است راجع به آرای مردمی و امکان مهندسی کردن این آرا بیان کرد: مسئول برگزاری این بخش منزل سینما است و باید از آنها اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنیم ولی باید بگویم در این بخش تاکید ما بر این بوده است که حرفه ای برگزار شود. هر لحظه نقدهایی راجع به این عنوان وجود داشته است مبنی بر اینکه بعضی از دست اندرکاران می توانند به شیوه غیرحرفه ای آرای مردم را اخذ کنند بر همین اساس فکر می کنم شیوه رای گیری امسال حرفه ای هست. اختلالاتی که در کار پیش می آید به نظرم مقداری طبیعی است و امشب طبق گزارشی که از منزل سینما گرفتم دوستان در حال برطرف نقص هستند. امیدواریم این روش عادلانه تر و امانت دارانه نسبت به آرای مردمی باشد.

وی راجع به تماشای فیلم ها قبل از برگزاری جشنواره به وسیله نمایندگان مجلس اظهار کرد: تحقیقا عرض می کنم که مطلقا هیچ کس فیلم ها را قبل از برگزاری جشنواره ندیده هست. امسال این اتفاق رخ نداد. من شهادت می دهم که ما چنین به چیزی اعتقاد و قائل نیستیم و اجازه هم ندادیم که حتی یک فیلم به وسیله کسی خارج از هیات گزینش شده است باشد.

حیدریان در آخر تاکید کرد هیچ فیلم حاضر در جشنواره مسئله پروانه نمایش پیدا نمی کند.

تصویر العمل به «لاتاری» ، پردیس ملت جای خوبی جهت جشنواره فیلم فجر است

واژه های کلیدی: سینما | سینمای | برگزاری | جشنواره | سینمایی | پردیس ملت | سینماگران | جشنواره فیلم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz