کتاب همسر لیونل مسی برگزاری مراسم بارسلونا

کتاب: همسر لیونل مسی برگزاری مراسم بارسلونا لیونل مسی فروشگاه روزاریو بارسلونا زنجیره ازدواج مرکزی عروسی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تصویربرداری «عروس تاریکی» به ۳۰ درصد رسید.

بازیگر سریال «عروس تاریکی» راجع به این مجموعه بیان کرد که تصویربرداری آن به تازگی به ۳۰ درصد رسیده است.

تصویربرداری «عروس تاریکی» به ۳۰ درصد رسید.

تصویربرداری «عروس تاریکی» به ۳۰ درصد رسید.

عبارات مهم : زندگی

بازیگر سریال «عروس تاریکی» راجع به این مجموعه بیان کرد که تصویربرداری آن به تازگی به ۳۰ درصد رسیده است.

فلور نظری در گفتگو بامهر راجع به سریال «عروس تاریکی» که این روزها به کارگردانی محمود معظمی در حال ساخت هست، بیان کرد: «عروس تاریکی» یک سریال با فضای اجتماعی است که محمدرضا تخت کشیان تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد و این روزها در بزرگراه یادگار شمال به جنوب در حال تصویربرداری است.

وی ادامه داد: این سریال ابتدا قرار بود در ۸۰ قسمت ساخته شود و اکنون در ۶۰ قسمت تولید می شود و تاکنون ۳۰ درصد از تصویربرداری این مجموعه انجام شده است است.

نظری با اشاره به داستان سریال توضیح داد: این سریال در آبان ماه کلید خورد و پنج خانواده در داستان سریال حضور دارند. من هم عضو یکی از این خانواده ها هستم که به علت تعداد زیاد بازیگران هر روز بخشی از صحنه ها گرفته می شود و نیاز نیست هر روز همه بازیگران بر سر کار باشند.

وی در آخر عنوان کرد: در حال حاضر شبکه پخش این سریال مشخص نیست و معلوم نیست تصویربرداری این مجموعه تا چه زمانی طول می کشد.

رضا کیانیان، رویا نونهالی، نرگس محمدی، سپیده خداوردی، فریبا کوثری، لوون هفتوان، سید مهرداد ضیایی، شهرزاد کمال زاده، مهوش صبرکن، رحمان باقریان، فلور نظری، شهاب شادابی، ساناز سعیدی، شمسی فضل الهی، مریم کاویانی، مهسا هاشمی، محمدرضا هاشمی، سعید رضایی و… در این سریال ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: داستان از جایی شروع می شود که زن و شوهری به نام سیمین و سیاوش بعد از سال ها جدایی، قصد بازگشت به هم را دارند. در این مسیر جهت ساخت زندگی تازه باید با مهارت های زندگی آشنا شوند و با تلاش و امید و گذشت خوشبختی را بنا نمایند. خوشبختی تصادفی نیست، ساختنی است…

فیلمنامه این سریال به قلم عباس نعمتی به نگارش درآمده است.

تصویربرداری «عروس تاریکی» به ۳۰ درصد رسید.

واژه های کلیدی: زندگی | سریال | مجموعه | تاریکی | داستان | خوشبختی | محمدرضا | بازیگران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz